Produkty

Cukiernia Janca specjalizuje się m.in. w produkcji tortów okolicznościowych dla dzieci, na chrzciny, komunie, wesele oraz dla dorosłych. Umożliwiamy naszym klientom szeroki wybór smaków i indywidualną personalizację tortów.

W naszej ofercie znaleźć można również ciasta, desery oraz ciastka sztukowe lub na wagę. Naturalne składniki w połączeniu z tradycyjnymi przepisami sprawiają, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Piekarnia Janca posiada szeroki asortyment pieczywa w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy pieczywo mieszane, razowe, żytnie oraz wyroby maślane, zabraknąć nie może również swojskiego chleba wypiekanego według wieloletniej tradycji.

Oferujemy również świeże zapiekani, sałatki oraz kanapki, przygotowywane codziennie z naszego pieczywa oraz sprawdzonych produktów.

Od niedawna do naszej oferty dołączył lunchbox, który składa się z 4 gotowych dań: I śniadania, II śniadania, obiadu i przekąski, można go odebrać w naszych sklepach i zjeśc w pracy, szkole, domu. Dysponujemy również gotowymi daniami obiadowymi, które można zamówić na imprezę lub po prostu kupić na obiad.